Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Secret IWT7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Triangle Secret IWT7
.jpg)
Secret
Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynki użyteczności publicznej.

Specjalne zastosowanie głośników Secret to wielokanałowe systemy kina domowego. Producent przewiduje w szczególności modele ICT7 oraz IWT7 jako surroundy, tzw atmosy oraz boczne surroundy.
.jpg)

Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Tajemnica wysokiej jakości dźwięku nowej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu najnowszych osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.

Kluczowe cechy linii Secret:
- regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni (tylko modele: ICT5, ICT6, ICT7, ICT8)

- regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy (tylko model IWT7)

- ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Budowa: | Pasywna (wymaga wzmacniacza) |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1x 1 cal (25mm) z możliwością regulacji |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x 6.5 cala (165mm) |
| Bas-refleks: | Brak |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Skuteczność: | 90dB |
| Moc ciągła (RMS): | 140W |
| Pasmo przenoszenia: | 55 - 20.000Hz |
| Typ montażu: | Prostokątny (ścienny) |
| Wodoodporny: | NIE |
| Głębokość otworu montażowego: | 8.7cm |
| Szerokość otworu montażowego: | 16.8cm |
| Szablon montażowy w zestawie: | TAK |
| Możliwość malowania maskownicy: | TAK |
| Niskoprofilowy (do 10cm): | TAK |
| INNE: | regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni |
| :: | ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką |
| :: | regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy |
| Waga: | 1.67kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Wysokość otworu montażowego: | 27.1cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.