Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Secret ICT7+
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynki użyteczności publicznej.

Specjalne zastosowanie głośników Secret to wielokanałowe systemy kina domowego. Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane. Tajemnica wysokiej jakości dźwięku nowej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu najnowszych osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.

Kluczowe cechy linii Secret:
- regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni (tylko modele: ICT5, ICT6, ICT7, ICT8)
- regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy (tylko model IWT7)
- ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta.
Specyfikacja techniczna
| Średnica montażu: | 20.6cm |
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 2x 20mm |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x 6.5 cala (1x 170mm) |
| Bas-refleks: | Brak |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Impedancja: | 6.7 Ohm |
| Skuteczność: | 92dB |
| Moc ciągła (RMS): | 150W |
| Pasmo przenoszenia: | 50-20.000Hz |
| Typ montażu: | Okrągły (sufitowy) |
| Wodoodporny: | NIE |
| Głębokość otworu montażowego: | 91.5mm |
| Szablon montażowy w zestawie: | TAK |
| Zintegrowana obudowa: | NIE |
| INNE: | regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni |
| :: | ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką |
| Waga: | 1.8kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.