Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Secret ICT4
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
.jpg)
Secret
Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynku użyteczności publicznej.

Specjalne zastosowanie głośników Secret to wielokanałowe systemy kina domowego. Producent przewiduje w szczególności modele ICT7 oraz IWT7 jako surroundy, tzw atmosy oraz boczne surroundy.
.jpg)
.jpg)
Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Tajemnica wysokiej jakości dźwięku nowej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu najnowszych osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.

Kluczowe cechy linii Secret:
- regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni (tylko modele: ICT5, ICT6, ICT7, ICT8)

- regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy (tylko model IWT7)

- ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką

.jpg)
.jpg)
Aby przygotować projekt akustyczny Elara zaangażowano doń najnowsze zdobycze technologii, które uczyniły z Triangle liderem francuskiego rynku kolumn głośnikowych. Wśród najważniejszych technologii warto wymienić:
- laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela
- drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów
- najnowsze oprogramowanie CAD
- system pomiaru akustycznego MLSSA
- elektroakustyczny system pomiarowy CLIO
Produkt oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta.
Specyfikacja techniczna
| Średnica montażu: | 15,2cm |
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1x0.5cala (13mm) |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x4 cali (100mm) |
| Bas-refleks: | Brak |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Impedancja: | 7 Ohm |
| Skuteczność: | 88dB |
| Moc ciągła (RMS): | 90W |
| Pasmo przenoszenia: | 80 - 20.000Hz |
| Typ montażu: | Okrągły (sufitowy) |
| Wodoodporny: | NIE |
| Głębokość otworu montażowego: | 7cm |
| Szablon montażowy w zestawie: | TAK |
| Niskoprofilowy (do 10cm): | TAK |
| Zintegrowana obudowa: | NIE |
| Waga: | 1kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.