Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Secret EMT7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Triangle Secret EMT7

Secret
Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynki użyteczności publicznej.

Specjalne zastosowanie głośników Secret to wielokanałowe systemy kina domowego. Producent przewiduje w szczególności modele ICT7, EMT7 oraz IWT7 jako surroundy, tzw atmosy oraz boczne surroundy.
.jpg)
Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Tajemnica wysokiej jakości dźwięku nowej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.
Najnowszy głośnik EMT7 wyróżnia się zastosowaniem zupełnie nowego systemu mocowania, który nie wymaga wykorzystania śrubokręta. Montaż głośnika jest banalnie prosty: wystarczy przytrzymać jedną ręką obudowę głośnika, a drugą chwycić trzy ramiona i obracać środkową część zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu, aż zostanie unieruchomiona. Na koniec wystarczy przełączyć odpowiedni przycisk na pozycję 'lock'. Zamontowany głośnik warto przykryć dyskretną, ultracienką maskownicą mocowaną na magnes. Można ją dopasować do każdego wnętrza dzięki możliwości malowania.

Kluczowe cechy linii Secret:
- regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni (tylko modele: ICT5, ICT6, ICT7, ICT8, EMT7)

- regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy (bas: tylko model IWT7; bas i sopran: tylko model EMT7)

- ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dyskretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką
.jpg)
Aby przygotować projekt akustyczny Elara zaangażowano doń najnowsze zdobycze technologii, które uczyniły z Triangle liderem francuskiego rynku kolumn głośnikowych. Wśród najważniejszych technologii warto wymienić:
- laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela
- drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów
- najnowsze oprogramowanie CAD
- system pomiaru akustycznego MLSSA
- elektroakustyczny system pomiarowy CLIO
Specyfikacja techniczna
| Średnica montażu: | 202mm |
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1x1 cal (254mm) |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x 6.5 cal (165mm) |
| Bas-refleks: | Brak |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Impedancja: | 6 Ohm |
| Skuteczność: | 90dB |
| Pasmo przenoszenia: | 55 - 20.000Hz |
| Typ montażu: | Okrągły (sufitowy) |
| Wodoodporny: | NIE |
| Głębokość otworu montażowego: | 85mm |
| Szablon montażowy w zestawie: | TAK |
| Zintegrowana obudowa: | NIE |
| INNE: | Możliwość regulacji basów i sopranów |
| :: | ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką |
| :: | pozłacane terminale głośnikowe |
| Waga: | 1.3kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Głośnik stereofoniczny: | NIE |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.