Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Genese Trio
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Triangle Genese Trio

Genese
Seria Genese to wielokrotnie nagradzana przez recenzentów z polski i zagranicy seria kolumn, która łączy w sobie firmowe technologie Triangle znane z Magellana z niezwykle korzystną ceną. Kolumny linii Genese wręcz eksplodują dynamiką - ich głównym atutem jest żywiołowe i barwne granie, które wniesie posmak koncertowego grania w najbardziej audiofilskie nagranie.
GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY
Genese jest najtańszą serią wyposażoną w odsprzęgany częściowo od obudowy tweeter. Tradycja tego rozwiązani sięga 1981 roku i modelu CX2. Następnie zostało szeroko skopiowane przez innych producentów, niektórzy z nich uczynili nawet z wydzielonej na szczycie komory akustycznej głośnika wysokotonowego element swojego firmowego designu.

Tego typu rozwiązanie zapewnia bardzo dobry balans między kontrolą sposobu w jaki rezonuje przetwornik, a dyfrakcją fal dźwiękowych generowanych przez front obudowy. To zapewnia bardziej detaliczne, trójwymiarowe i realistyczne doznania dźwiękowe.

GŁOŚNIK ŚREDNIOTONOWY
Lekka membrana wykonana z powlekanych włókien celulozowych zapewnia wysoki poziom dynamiki i detaliczności. Nieruchomy korektor fazy poprawia rozpraszanie, zaś zawieszenie na niskostratnej faudzie z impregnowanego płótna. Głośnik wyposażono w odlewany kosz i 10 - centymetrowy układ magnetyczny.

Kolumny nowe, oryginalnie zapakowane przez producenta, z kompletem fabrycznych akcesoriów. Gwarancja 5 lat po zarejestrowaniu na stronie polskiego dystrybutora.
.jpg)
Aby przygotować projekt akustyczny Signature zaangażowano doń najnowsze zdobycze technologii, które uczyniły z Triangle liderem francuskiego rynku kolumn głośnikowych. Wśród najważniejszych technologii warto wymienić:
- laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela
- drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów
- najnowsze oprogramowanie CAD
- system pomiaru akustycznego MLSSA
- elektroakustyczny system pomiarowy CLIO
Specyfikacja techniczna
| BUDOWA | ------ |
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Budowa kolumny: | Pasywna (wymaga wzmacniacza) |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1x1 cal (2,54cm) tuba TZ2500 wysokotonowa z tytanową kopułką |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x6.5cala (165mm) przetwornik T16EF100SMD1 z papierowej membrany z korektorem fazy |
| OBUDOWA: | ------ |
| Bas-refleks: | Przód |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Podłączenie kabli: | Bi Wire (podwójna para kabli - opcjonalnie) |
| PARAMETRY: | ------ |
| Impedancja: | 4 Ohm |
| Skuteczność: | 90dB |
| Moc ciągła (RMS): | 90W |
| Uchwyty w zestawie: | NIE |
| Pasmo przenoszenia: | 45 - 20.000Hz |
| INNE: | Impedancja minimalna: 4.4 Ohm |
| :: | Genese jest najtańszą serią wyposażoną w odsprzęgany częściowo od obudowy tweeter. Tradycja tego rozwiązani sięga 1981 roku |
| Wysokość: | 46.5cm |
| Szerokość: | 23.3cm |
| Głębokość: | 37.2cm |
| Waga: | 10kg |
| Rozpraszanie dźwięku: | Klasyczne |
| Gwarancja: |
|
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.