Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Triangle Borea Active BR02 BT Light Oak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Triangle Borea Active BR02 BT
Odkryj najnowszą odsłonę szeroko uznawanej na rynku serii Borea od francuskiego producenta Triangle.

Borea Active to system typu all-in-one, stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich użytkowników. Dostarczają dźwięk w wysokiej rozdzielczości poprzez odtwarzanie strumieniowe lub złącza RCA analogowe. Wyposażone są w wejście PHONO, co z pewnością docenią miłośnicy ciepłego brzmienia gramofonu oraz wyjście subwooferowe dla osób, którym zależy na czystym, głębokim basie. Oferowane w dwóch fasonach - BR02 BT i BR03 BT - zachwycają nie tylko uszy, ale też oczy. Wykończenie kolumn utrzymane jest w szykownym stylu retro, który odważnie łączy modne kolory z ponadczasowym drewnem.

Bluetooth 5.0 aptX HD i Low Latency
Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodekowów aptX HD i aptX Low Latency, które zapewniają przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

Vintage dla miłośników czarnych płyt
Kolumny Borea Active BR02 BT wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt w prędkościach 33 obr./min. oraz 45 obr.

Kino domowe
BR02 BT zapewniają niezapomniane wrażenia nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również podczas oglądania filmów i seriali. Wyposażone w wejście optyczne i koaksjalne oraz wyjście subwooferowe, umożliwiają stworzenie własnego zestawu kina domowego.

Niezawodna konstrukcja
Obudowa wykonana z HDF, wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, poprawia neutralność i czystość odtwarzanego dźwięku. Na innowacyjny system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA.

Kolumny BR02 BT czerpią również korzyści z najnowszej generacji przetworników Triangle. Głośnik wysokotonowy wyposażony jest w tekstylną kopułkę, a przetwornik średnio-niskotonowy w naturalną, czystą membranę z celulozy.

Moc i uniwersalność
Nowy wzmacniacz pracujący w klasie D znakomicie prowadzi i kontroluje dynamikę kolumn, dostarczając 50W na kanał.
Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych (RCA/Phono, Mini-Jack 3,5 mm, optyczne-S/PDIF, koaksjalne) oraz transmisję bezprzewodową Bluetooth.

Akcesoria w zestawie
Pilot dołączony w zestawie umożliwia sterowanie głośnikami z odległości ponad 15 metrów, niezależnie od fizycznych przeszkód (ściany, meble itd). W zestawie znajduje się również biały kabel głośnikowy z miedzi OFC o długości 3 metrów, przewód zasilający 220 V oraz osiem samoprzylepnych nóżek antypoślizgowych.

W zestawie:
- 1 x głośnik pasywny BOREA BT
- 1 x głośnik aktywny BOREA BT (kontrolka z przodu)
- 2 x maskownica
- 1 x pilot, w tym. 2 baterie AAA
- 8 x samoprzylepne nóżki antypoślizgowe do umieszczenia pod głośnikami
- 1 x przewód zasilający AC
- Kabel głośnikowy 1 x 3 metry do połączenia głośników
- 1 x instrukcja obsługi
Funkcje pilot:
- włączenie / wyłączenie
- regulacja głośności
- przełączanie odtwarzanych utworów / pauza / play
- zmiana źródła dźwięku
- wyciszenie "Mute" (3-sekundowe przytrzymanie powoduje wyłączenie diody led na froncie urządzenia, która włącza się chwilowo tylko w przypadku naciśnięcia któregoś z przycisków)
- regulacja wzmocnienia basu i wysokich tonów
Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.
Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Budowa: | Aktywna (nie wymaga wzmacniacza) |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1cal (254mm) membrana jedwabna z systemem EFS, korektorem fazy, napędzania wysokiej klasy cewką i magnesem neodymowym |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x 5.25 cala (1x 130mm) dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki |
| Bas-refleks: | Tył |
| Skuteczność: | 89dB |
| Uchwyty w zestawie: | NIE |
| Przedwzm. gramofonowy: |
|
| Pasmo przenoszenia: | 51 - 22.000Hz (+/- 3dB) |
| Bluetooth: |
|
| Wejście optyczne: | 1 |
| Wejścia koaksjalne: | 1 |
| Wejścia 2xRCA liniowe: | 1 |
| Wyjście subwooferowe: | TAK pojedyncze |
| Regulacja głośności: | TAK |
| Impedancja: | 8 Ohm |
| :: | Obsługa kodeków Bluetooth: aptX, aptX HD, aptX Low Latency, SBC, and AAC audio |
| :: | Wejście AUX mini Jack 3.5mm |
| :: | Regulacja wzmocnienia basu i wysokich tonów z pilota |
| Pilot: | TAK |
| Wysokość: | 31cm |
| Szerokość: | 17.6cm |
| Głębokość: | 27.4cm |
| Waga: | 11.2kg |
| Rozpraszanie: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.