Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
TRIANGLE QUATUOR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Seria MagellanW poszukiwani absolutnego, kompletnego, ekskluzywnego produktu, każdy detal został drobiazgowo przemyślany, każda najdrobniejsza część została wykonana z najlepszych, czystych materiałów. Rezultat: połączenie technologii i estetyki.
Praca z absolutnej miłości, zespół kobiet i mężczyzn całą swoją energię wykorzystał dla osiągnięcia tylko jednego ambitnego celu: dostarczyć właścicielowi produkt, który odtworzy odczucie wiernego obcowania w tym unikalnym momencie czasu.
Opis
Typ: podłogowa
Zastosowane głośniki:
- Wysokotonowy: TZ2900 (x2)
- Średniotonowy: T16PG110oc
- Niskotonowy: T16GM205c (x3)
Charakterystyka
- Moc impulsowa (W): 520
Cena za sztukę.
Głośniki są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzą od Polskiego oficjalnego dystrybutora i są z Polską 60 miesięczną gwarancją.
Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | 3-drożna |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | TZ2900 (x2) |
| Głośniki średniotonowe: | T16PG110oc |
| Głośniki niskotonowe: | T16GM205c (x3) |
| Bas-refleks: | Przód |
| Podłączenie kabli: | Bi Wire (podwójna para kabli - opcjonalnie) |
| Impedancja: |
|
| Skuteczność: | 90dB |
| Moc ciągła (RMS): | 260W |
| Pasmo przenoszenia: | 33 - 20.000Hz |
| Wysokość: | 133.8cm |
| Szerokość: | 42.3cm |
| Głębokość: | 37.1cm |
| Waga: | 45kg |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.