Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Spendor A2 biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zamykamy oczy i widzimy pełny dźwięk, pulsujący i głęboki bas, a także fantastyczną przestrzeń z prawidłowo odwzorowaną głębią. Otwieramy i… kręcimy z niedowierzaniem głową, zastanawiając się jak takie miniaturowe konstrukcje podłogowe z pojedynczym głośnikiem nisko-średniotonowym o średnicy 14 cm są w stanie oddać taką skalę i dynamikę?
Na tym właśnie polega fenomen brytyjskiego brzmienia: naturalny środek pasma, wyraźnie słyszalny bas i swobodna góra. Wszystko tak jak powinno być, żadnych przekłamań i koloryzacji. To cechy, dzięki którym możemy poznać swoje ulubione płyty na nowo.
Wolnostojący model A2 można z powodzeniem zastosować ze wzmacniaczami tranzystorowymi, lampowymi, a także amplitunerami kina domowego. Jego konstrukcja umożliwia zarówno ustawienie w bardzo małych pomieszczeniach (również bliżej ścian), jak i nieco większych, o powierzchni powyżej 25 m kw.
Specyfikacja techniczna:
- 2-drożna konstrukcja podłogowa
- Typ obudowy: bass-reflex z przepływem linearnym
- Głośnik wysokotonowy: 22 mm LPZ, chłodzony cieczą
- Głośnik nisko-średniotonowy: 150 mm, membrana Spendor EP77
- Efektywność: 85 dB (1 W, 1 m)
- Częstotliwość podziału: 4.2 kHz
- Pasmo przenoszenia: 36 Hz – 25 kHz
- Impedancja nominalna: 8 Ω
- Rekomendowana moc wzmacniacza: 30-150 W
- Wymiary (WxSxG): 755 x 150 x 260 mm
- Waga: 12 kg/szt.
Cena za sztukę, sprzedawane w parach
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.