Producenci

Szanowni Klienci

W związku z problemami z dostawami towarów

bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe

potwierdzenie dostępności produktu.

Przepraszamy za niedogodności

 

Zespół Hifisystem

 

Nordost Blue Heaven 3 Power 2m

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 488,00 zł

Cena regularna:

2488.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Nordost
Kod produktu: 8967_20251209104739

Opis

Kabel zasilający Nordost Blue Heaven 3 Power Cord

Nordost Blue Heaven 3 | Konfiguracja Shuko EU - IEC C15 | Posrebrzana miedź OFC | Zaawansowana izolacja

Kabel zasilający Blue Heaven 3 jest zaawansowanym modelem w serii Leif 3, pozycjonowanym w środku tej linii produktów. Został zaprojektowany, aby dostarczać czystą i wolną od zakłóceń moc prądu zmiennego do komponentów audio, co skutkuje zauważalną poprawą dynamiki, transparentności i ogólnej wydajności systemu. Blue Heaven 3 wykorzystuje zwiększony przekrój litych przewodników w stosunku do niższych modeli, co przekłada się na lepszą wydajność prądową i skuteczniejsze ekranowanie szumów.

Główne cechy:

  • Wykorzystanie trzech posrebrzanych przewodników z litej miedzi beztlenowej (OFC) o czystości 99,9999% (6N).
  • Izolacja z fluorowanego etyleno-propylenu (FEP) minimalizuje straty dielektryczne.
  • Konstrukcja z precyzyjnie ekstrudowanymi żyłami minimalizuje zniekształcenia.
  • Geometria kabla jest mechanicznie dostrojona, co zapewnia optymalną długość i eliminuje mikro-rezonanse.
  • Zwiększony przekrój przewodników zapewnia lepszą kontrolę i dostarczanie prądu.

Kabel zasilający Blue Heaven 3 wykorzystuje trzy lite, posrebrzane przewodniki. Lity rdzeń, w połączeniu z posrebrzaną miedzią beztlenową o czystości 6N, jest kluczowy dla zapewnienia optymalnej przewodności i szybkiego transferu prądu bez zniekształceń. Posrebrzenie litego przewodnika jest kluczowe dla efektywnego przewodzenia prądu. Zastosowanie większego przekroju przewodników niż w niższych modelach wpływa na lepszą wydajność.

Izolacja wykonana z fluorowanego etyleno-propylenu (FEP) jest wytłaczana w celu optymalizacji geometrii i redukcji wpływu dielektrycznego. Niska stała dielektryczna FEP pomaga w efektywnym odprowadzaniu zakłóceń i szumu z linii zasilającej. Kabel jest konfekcjonowany fabrycznie z wysokiej jakości, pozłacanymi złączami Nordost (konfiguracja Shuko EU - IEC C15), co zapewnia pewne i trwałe połączenie.

Specyfikacja techniczna:

  • Izolacja: Ekstrudowany fluorowany etyleno-propylen (FEP)
  • Konstrukcja: Mechanicznie dostrojona
  • Przewodniki: 3 przewodniki z litej posrebrzanej miedzi beztlenowej (OFC), 6N
  • Rozmiar przewodników: 14 AWG na każdą żyłę
  • Pojemność: 10,0 pF/ft
  • Indukcyjność: 0,10 μH/ft
  • Terminacja: Wtyk IEC-C15 - Shuko EU

O serii

Kabel zasilający Blue Heaven 3 należy do serii Leif 3 firmy Nordost. Seria Leif jest podstawową linią produktów w katalogu Nordost. Kable te są oparte na fundamentalnej technologii Nordost: litych, posrebrzanych przewodnikach, izolacji FEP i mechanicznie dostrojonej długości. Linia Leif, obejmująca modele White Lightning, Purple Flare, Blue Heaven i Red Dawn, oferuje znaczny wzrost wydajności w stosunku do standardowego okablowania.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl