Producenci

Szanowni Klienci

W związku z problemami z dostawami towarów

bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe

potwierdzenie dostępności produktu.

Przepraszamy za niedogodności

 

Zespół Hifisystem

 

McIntosh MI347

mcintosh-MI347-Front-(1).jpg
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 27 500,00 zł 27500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

7-kanałowy wzmacniacz cyfrowy MI347 to dedykowany wzmacniacz do kina domowego, który zapewnia wciągające doznania dźwiękowe, które zapewniają zapierające dech w piersiach doznania dźwiękowe z siedzenia w zaciszu kina domowego. Wykorzystuje wysoce wyrafinowane cyfrowe wzmacniacze przełączające z zamkniętą pętlą, które są sparowane z niezwykle wytrzymałymi zasilaczami, które zapewniają poziomy jakości dźwięku rzadko słyszalne w kinach domowych.

Miał być bardziej słyszalny niż widziany – na przykład po zainstalowaniu w niewidocznym stojaku na sprzęt A / V, MI347 ma uproszczoną i dyskretną obudowę. Zapewniamy jednak, że wewnętrzne obwody i komponenty otrzymały pełną uwagę inżynierów McIntosha, abyś poczuł się częścią swoich ulubionych filmów. Dzięki wysokości 3U przystosowanej do montażu w stelażu można go łatwo zainstalować w stelażu A / V za pomocą dołączonych wsporników do montażu w szafie (wsporniki można zdemontować w przypadku instalacji poza stelażem). Ale MI347 nie ogranicza się tylko do instalacji w stojaku, ponieważ można go również umieścić na otwartej przestrzeni, aby wszyscy mogli go zobaczyć i cieszyć się.

W kinie domowym najważniejszymi kanałami audio lub głośnikami są przedni lewy, przedni prawy i środkowy głośnik . To z nich rezonuje większość dialogów oraz najgłośniejsze i najbardziej widoczne efekty specjalne. Jako taki, MI347 dostarczy 250 W przy 8 Ohm lub 300 W przy 4 Ohm do każdego z tych trzech głośników. Pozostałe cztery kanały MI347 mają napędzać wciąż ważne, ale mniej energochłonne głośniki dźwięku przestrzennego lub głośniki sufitowe . Do każdego z tych czterech kanałów MI347 dostarczy zdrowe 125 W przy 8 omach lub 200 W przy 4 omach.

Bardzo wydajny wzmacniacz klasy D, MI347 nie wymaga głośnych wentylatorów chłodzących, aby utrzymać nominalną temperaturę pracy; zawiera równieżobfitość otworów wentylacyjnych na górze i po bokach, aby dodatkowo pomóc w odprowadzaniu ciepła. Na przednim panelu wielokolorowe wskaźniki LED pokazują stan każdego kanału. Z tyłu, zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wejście jest dołączone dla każdego kanału wraz z naszymi standardowymi 5-drożnymi gniazdami głośnikowymi.

MI347 może być używany z dowolnym procesorem audio / wideo McIntosh do kina domowego, takim jak MX123 , MX170 lub MX100 do montażu w stojaku . Jeśli masz więcej niż 7 kanałów audio w zestawie kina domowego, takich jak Dolby ® Atmos lub DTS: X ™ , można dodać naszą MI254 4-kanałowy wzmacniacz cyfrowy lub MI128 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy (zarówno stojak montowany) do dostarczyć moc McIntosh do wszystkich głośników kina domowego.

Inne funkcje zawarte w MI347:

Technologia przeciążenia sygnału Power Guard ® , która zapobiega przesterowaniu i uszkodzeniu głośników
Obwód przeciwzwarciowy Sentry Monitor ™ , który odłącza stopień wyjściowy, jeśli prąd kiedykolwiek osiągnie niebezpieczne poziomy robocze, a następnie resetuje się automatycznie, gdy warunki pracy powrócą do normalnych
Power Control, aby automatycznie włączać i wyłączać inne podłączone komponenty McIntosh
Przyjazne dla środowiska wykrywanie sygnału włączania / wyłączania, które wyłącza urządzenie, jeśli przez określony czas nie zostanie wykryty żaden sygnał wejściowy i – być może wygodniej – automatycznie włącza MI347, gdy wykryje sygnał z procesora kina domowego

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl