Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Cabasse ZEF 17
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cabasse ZEF 17
Zaprojektowany przez Cabasse Zef 17 jest idealnym rozwiązaniem dla wysokiej jakości dźwięku w trudnych warunkach, wewnątrz lub na zewnątrz. Słynna niezawodność rozwiązań technicznych jest gwarancją długowieczności. Jakość składników gwarantuje maksymalne ciśnienie dźwięku i szerokie pasmo przenoszenia częstotliwości, czego nie można oczekiwać od takiej małej objętości.

Najważniejsze cechy:
- budowa kolumny 2-drożna
- głośnik wysokotonowy DOM25
- głośnik średniotonowy 17T15AW
- do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany
Cena za sztukę, sprzedawane jako para
Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Budowa: | Pasywna (wymaga wzmacniacza) |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki wysokotonowe: | 1x DOM25 |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x 17T15AW |
| Wykończenie obudowy: | matowe |
| Bas-refleks: | Przód |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Impedancja: | 4 Ohm |
| Skuteczność: | 89dB |
| Zalecana moc wzmacniacza: | max. 90W |
| Pasmo przenoszenia: | 67 - 22.000Hz |
| Zintegrowany uchwyt: | TAK |
| Dwusystemowy: | NIE |
| Odporność na promienie UV: | NIE |
| Wysokość: | 29.9cm |
| Szerokość: | 22.7cm |
| Głębokość: | 23.4cm |
| Waga: | 4.5kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.