Producenci

Szanowni Klienci

W związku z problemami z dostawami towarów

bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe

potwierdzenie dostępności produktu.

Przepraszamy za niedogodności

 

Zespół Hifisystem

 

McIntosh C2700

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 37 500,00 zł 37500.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Po długiej linii cenionych przedwzmacniaczy lampowych McIntosh. przeszedł czas na kolejnego gracza; C2700.
Wykorzystując naszą ugruntowaną topologię lamp próżniowych, C2700 wyposażono również w naszą zaawansowaną technologię DA2 Digital Audio Module, która łączy w sobie najnowocześniejsze możliwości muzyki cyfrowej z sprawdzoną wydajnością lampy próżniowej.

McIntosh C2700 wyposażono w nową sekcję cyfrową


DA2, godny następca naszego popularnego cyfrowego modułu audio DA1, oferuje rozszerzony zestaw możliwości. DA2 oferuje 7 wejść cyfrowych, w tym wszystkie te same połączenia, które znajdują się w DA1 (2 koncentryczne, 2 optyczne, 1 USB i 1 MCT) oraz nowe złącze audio Audio Return Channel (ARC) 1 tylko do audio .
Telewizory z kompatybilnym wyjściem HDMI (ARC) można podłączyć do C2700, aby cieszyć się dźwiękiem telewizora za pośrednictwem domowego systemu audio. Popularne wielokanałowe formaty audio Dolby ® i DTS ®są obsługiwane i zostaną fachowo przekonwertowane na dźwięk 2-kanałowy, aby zapewnić prawidłowe odtwarzanie. Pilot C2700 może kontrolować moc i głośność telewizora, gdy komunikacja CEC jest włączona zarówno w przedwzmacniaczu, jak i telewizorze. Oprócz nowych funkcji HDMI (ARC) znalezionych w DA2, wejście USB zwiększyło obsługę odtwarzania DSD do DSD512 w porównaniu z limitem DSD256 DA1.

DA2 jest napędzany audiofilską, czterokanałową, 8-kanałową, 32-bitowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC) nowej klasy audiofilskiej, który ma ulepszony zakres dynamiki i całkowite zniekształcenie harmoniczne w porównaniu do DA1. Wejścia koncentryczne i optyczne w DA2 mogą dekodować muzykę cyfrową do 24 bitów / 192 kHz w celu odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Wreszcie, DA2 ma wyjątkowe wejście MCT firmy McIntosh, które oferuje bezpieczne połączenie DSD z dowolną naszą serią transporterów SACD / CD MCT, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości z płyt SACD.
 

Sekcja analogowa McIntosh C2700


W przypadku muzyki analogowej C2700 ma 9 wejść składających się z 3 zbalansowanych połączeń, 4 niezbalansowanych połączeń, wraz z 1 wejściem gramofonowym z ruchomą cewką i 1 wejściem gramofonowym z ruchomym magnesem do podłączenia gramofonu lub dwóch. Dzięki łącznie 16 wejściom C2700 ma praktycznie nieskończoną liczbę wejść do podłączenia wszystkich źródeł muzyki. Nasza podwójna konstrukcja podwozia oddziela sekcje analogową i cyfrową, aby zapobiec uszkodzeniu sygnału. Wyjścia obejmują 3 zmienne symetryczne i 3 zmienne niezrównoważone plus 1 stałe niezbalansowane połączenie.

Kontrolery tonów niskich i wysokich są włączone i można je regulować w krokach co 2 dB. Gniazdo słuchawkowe ¼ ”jest zasilane przez nasz wzmacniacz słuchawkowy High Drive, który może zasilać prawie każdą parę słuchawek; Zestaw słuchawkowy Crossfeed Director (HXD ® ) jest dołączony i zapewnia dodatkowy wymiar osobistej sesji odsłuchowej po aktywacji. Przejście do kina domowego umożliwia bezproblemową integrację C2700 z systemem kina domowego. Porty Power Control umożliwiają łatwe włączanie i wyłączanie innych podłączonych komponentów McIntosh, natomiast porty danych mogą wysyłać polecenia zdalnego sterowania do podłączonych komponentów źródłowych.

Design klasyczny w każdym milimetrze C2700


Cała technologia audio C2700 jest zapakowana w ponadczasowy design McIntosh, podkreślony czarnym szklanym panelem przednim podświetlanym przez bezpośrednie oświetlenie LED, niebieskie liczniki, pokrętła, podświetlane logo, aluminiowe zaślepki i polerowaną obudowę ze stali nierdzewnej. 6 kuszących lamp próżniowych można obejrzeć przez szklany panel umieszczony na górze przedwzmacniacza. Można go połączyć z asortymentem wzmacniaczy , odtwarzaczy CD , gramofonów , tunerów , streamerów multimedialnych , urządzeń do korekcji pomieszczeń i kontrolerów mocy oraz głośników w  celu uzupełnienia domowego systemu audio. 

 

Cechy McIntosh C2700:

 • Dwa niezależne przedwzmacniacze gramofonowe MM i MC
 • Pamięć ustawień regulatorów barwy dla każdego z wejść sygnału
 • Sześć podświetlanych lamp sygnałowych (5x12AX7a, 1x12AT7) widocznych przez przeszkloną, górną pokrywę urządzenia
 • Wejście USB typu B do połączenia z komputerem
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy 32-bity/384kHz z obsługą DSD
 • Obsługa transferu asynchronicznego USB w formacie DSD/DXD. Obsługa formatów DSD64 (2.8224MHz), DSD128 (5.6448MHz), DSD256 (11,2896 MHz), DXD (352.8KHz i 384KHz) oraz PCM do częstotliwości próbkowania 32-bit / 384 kHz
 • Wejścia koaksjalne i optyczne: częstotliwość próbkowania do 192KHz, 24Bit
 • Gniazdo typu DIN umożliwiające przesyłanie sygnału PCM i DSD z zewnętrznego odtwarzacza płyt CD/SACD.
 • Możliwość podłączenia słuchawek o impedancji: od 20 do 600 Ω

 
Specyfikacja McIntosh C2700:

 • Impedancja wejściowa: 44kΩ symetryczne, 22kΩ niesymetryczne
 • Maksymalne napięcie wyjściowe: 16V symetryczne, 8V niesymetryczne
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz to 20kHz +0, -0.5dB
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: THD + N: 0.08%
 • Sygnał/szum: 82dB
 • Wymiary /SxWxG/: 44,45 x 19,37 x 45,72 cm
 • Waga: 13,4 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl