






Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Focal Littora 1000 ICW 10
Opis
MOCNE, WSZECHOGARNIAJĄCE BRZMIENIE NA MORZU
DWUDROŻNY GŁOŚNIK ŚCIENNY I SUFITOWY
Wyprodukowany we Francji głośnik Littora 1000 ICW10 to gwiazda oferty Focal przeznaczonej dla jachtów. Podobnie jak zegarki nurkowe, został opracowany tak, by idealnie odpowiadać na potrzeby związane z użytkowaniem na morzu (jachty), w przestrzeniach o dużym zasoleniu i wilgotności albo w przestrzeniach mieszkalnych na wybrzeżu (we wnętrzach i na zewnątrz). Dlatego też jest wyposażony w membranę Fiber IP z certyfikatem IP65, który poświadcza najwyższą wodoszczelność i odporność na pył.
Produkt ten, opracowany na podstawie know-how firmy Focal, oferuje brzmienie jakości premium oraz miękkość i szczegółowość wysokich tonów dzięki głośnikowi wysokotonowemu o przekroju w kształcie litery M z czystego berylu. Niewielka głębokość zabudowy sprawia, że głośnik łatwo i dyskretnie wkomponowuje się w ściany lub sufity. Aluminiowa kratka jest gotowa do pomalowania, co daje nieograniczone możliwości personalizacji.
Littora 1000 ICW10 – podobnie jak Littora 1000 ICW8 – sprawdzi się idealnie podczas imprez, jak i przy odsłuchach w bardzo wysokiej jakości, zapewniając pokrycie dużych przestrzeni. Aby uzyskać jeszcze mocniejsze i bardziej wszechogarniające brzmienie, instalację warto uzupełnić o subwoofer Littora ICW SUB10.
Jako dodatek dostępna jest nachylona podstawka w trzech rozmiarach (6’’, 8’’ i 10’’), która pozwala wybrać nachylenie głośnika, emitować dźwięk w preferowanym kierunku i w ten sposób spersonalizować instalację audio.
Specyfikacja
- Diameter 10"
- Recommended amp power 50 – 200W
- Nominal impedance 8 Ohms
- Minimal impedance 4.3 ohms at 150Hz
- Sensitivity (2.83 V/3ft - 1m) 92dB
- Frequency response 38Hz – 40kHz
- Tweeter Beryllium IP certification IP65 (ASTMB117)
- Tweeter setting -3/0/+3dB
- Crossover setting Indoor/Outoor switch
- Grille Ready-to-paint aluminium
- UV resistance Yes (ASTMG53)
- Operating temperatures -25°C to 90°C
- Number of mounting points 6
- Connector DT06-2S sealed
- Mounting depth 43/4" (122mm)
- Certifications ROHS, ROHS 2, CHINA ROHS, REACH
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.