Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Chord Company Clearway kabel HDMI - HDMI 8m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kable HDMI (High Definition Multimedia Interface) przenoszą sygnały o wysokiej częstotliwości wraz z zasilaniem elektrycznym 5 V DC. Clearway HDMI bsługuje 4K2K, 60 Hz 18 GB / s HDR, HDCP2.2, Deep Color, Ethernet / zwrot audio, 1080p, 3D i wszystkie formaty audio HDMI.
Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.
| Długość: | 8m |
| Przewodnik: | Solid 25AWG OFC |
| Ekranowanie: | Potrójne |
| Ethernet (HEC): | TAK |
| Wtyki: | Pozłacana miedź |
| Obsługa kolorów: | Deep Colour |
| Obsługa rozdzielczości: |
|
| Kształt: | Okrągły |
| Średnica (grubość kabla): | 8.2mm |
| HDCP: | TAK |
| Przepustowość: | 48GBps do 3m i 18GBps 5m+ |
| Izolacja: | spieniony polietylen |
| Typ wtyku: | Prosty |
| 3D: | TAK |
| Ethernet (HEC): | TAK |
| Audio Return Channel (ARC): | TAK |
| INNE: | Bardzo duża prędkość do 3 m wysoka prędkość premium 5 m + |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.