Producenci
Szanowni Klienci
W związku z problemami z dostawami towarów
bardzo prosimy o telefoniczne lub mailowe
potwierdzenie dostępności produktu.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Hifisystem
Cambridge Audio ES30
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Cambridge Audio Minx ES30
- Konstrukcja: 2-drożne, odporne na działanie czynników pogodowych
- Przetwornik średnio-niskotonowy: 165mm
- Przetwornik wysokotonowy: 25mm
Towar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora i jest z Polską 24 miesięczną gwarancją.
Funkcjonalność
Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | 2-drożna |
| Budowa kolumny: | Pasywna (wymaga wzmacniacza) |
| Przetworniki: | Dynamiczne |
| Głośniki średnioniskotonowe: | 1x5.5cala (1x165mm) |
| Bass-refleks: | Tył |
| Membrana pasywna: | NIE |
| Impedancja: |
|
| Skuteczność: | 90dB |
| Zalecana moc wzmacniacza: | 10 - 120W |
| Pasmo przenoszenia: | 55 - 20.000Hz |
| Zintegrowany uchwyt: | TAK |
| Wodoodporny: | TAK (zobacz zalecenia producenta) |
| Głośnik dwusystemowy: | NIE |
| Szablon montażowy w zestawie: | NIE |
| Odporność na promienie UV: | TAK |
| Wysokość: | 33cm |
| Szerokość: | 20.2cm |
| Głębokość: | 19.8cm |
| Waga: | 3.4kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.